Věda v pozadí
Poradní sbor pro výživu (NAB)

Na podporu budování značky Herbalife jako přední společnosti v oblasti výživy, rozšiřujeme náš Poradní Sbor o vedoucí odborníky v oblasti zdraví a výživy z celého světa, kteří vzdělávají a školí o zásadách výživy, tělesné aktivity a zdravého životního stylu zaměřeného na výživu. Poradnímu Sboru předsedá profesor David Heber, Ph.D. Laureát Nobelovy ceny† za fyziologii a medicínu Louis Ignarro, Ph.D. je členem Poradního Sboru pro Výživu, jenž společnosti radí ohledně pokroků v oblasti vědy o výživě. Členů NAB je osm odborníků z regionu EMEA. Jedná se Ralpha Rogerse, Ph.D. z Velké Británie, Marion Flechtner-Mors, Ph.D. z Německa, profesora Lazla Halmyho z Maďarska, profesora Alla Pogozheva, Ph.D. z Ruska, Juliána Álvareze Garcíu ze Španělska, Joaquima Caetana z Portugalska, profesora Jeana de La Tullaye z Francie a profesora Nikolaose Sitarase, Ph.D. z Řecka.

Herbalife Závazek k inovacím

Laboratoř Marka Hughese pro buněčnou a molekulární výživu Herbalife byla založena na podporu výzkumu možností výživy jako způsobu pomoci lidstvu dosáhnout svého potenciálu pro optimální kondici. Herbalife pomohl založit Laboratoř Marka Hughese pro buněčnou a molekulární výživu v roce 2003 v Centru pro lidskou výživu v UCLA* jako součást svého poslání posunout vědu v oblasti výživy prostřednictvím nejprogresivnější oblasti výzkumu a vývoje dostupných technologií.

* University of California, Los Angeles z taktických důvodů neuvádí žádné specifické produkty ani služby.cs-CZ | 16.7.2019 18:45:12 | NAMP2HLASPX03