This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies. Find out more here »

Company Press Banner

Herbalife na titulcích novin po celém světě. Přečtěte si, co lidé říkají o našich produktech, našem podnikání a naší společnosti!

CEO Michael O. Johnson získává ocenění čtenářů MarketWatch
Generální ředitel a prezident (CEO) Michael O. Johnson vyhrál v roce 2005 anketu čtenářů MarketWatch a získal ocenění CEO roku. Mezi kandidáty byli i někteří velmi dobře známí výkonní ředitelé jako např. ředitel Apple Computer Inc.’s Steven Jobs, ředitel Microsoft Corp.’s Steven Ballmer a ředitel General Electric Co.’s Jeffrey Immelt. Johnson obdržel 55% hlasů.
Aktualita o Liftoff™: Americké vydání časopisu Health & Fitness
Liftoff™ - šumivý energetický nápoj* byl představen v časopise Health & Fitness. Magazín pro náruživé sportovce a víkendové amatéry, American Health & Fitness, je distribuován v Severní Americe a v Kanadě. Koupit ho můžete ve všech novinových stáncích.

Liftoff bude brzy k dispozici na trhu ve Velké Británii.Společnost Herbalife dosáhla Guinessova světového rekordu
Je to oficiální! Herbalife vstoupila do Guinessovy knihy Světových rekordů v roce 2005 za největší telefonickou konferenci na světě. CEO Michael O. Johnson vedl v březnu 2004 telefonní konferenci o ShapeWorks™, při které bylo spojeno 10 424 distributorů a zaměstnanců najednou. U.S. kandidát na prezidenta Howard Dean byl držitelem předchozího rekordu z roku 2003, kdy bylo při telefonické konferenci ve spojení 3 466 lidí.
HFF ve zprávách
Program Casa Herbalife nadace Herbalife Family Foundation’s podporuje charitativní organizace pomáhající ohroženým dětem. Na neziskovou HFF bylo upozorněno v Atlantském časopise Season v souvislosti se zřízením Casa Herbalife v Atlantském dětském domově. Navíc, zprávy přímého prodeje uvádějí podrobné informace o úsilí společnosti, které vynakládá na šíření správné výživy mezi děti celého světa.

Oficiální webová stránka HFF
Herbalife NouriFusion™ a Herbal Aloe na titulcích časopisů
Články o multivitamínové péči pro pokožku NouriFusion™ a Herbal Aloe zaplavily novinové stánky po celém světě. Z publikací, kde se objevily, jmenujme alespoň: People En Espanol, Spojené Státy.; Benefit, Itálie; a Top Sante, Nizozemí. Naše přípravky pro péči o pokožku byly rovněž velmi často zmiňovány a propagovány v dámských a módních časopisech v Asii, např. v FL, Marie Claire, W, Casa Living, GQ, Luxury a My Wedding.cs-CZ | 22.2.2019 14:07:00 | NAMP2HLASPX01