This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies. Find out more here »

Aktualizovali jsme naše zásady ochrany osobních údajů. Chcete-li si jej prohlédnout,klikněte sem.

Herbalife: podpora sportovců na celém světě

Herbalife podporuje vrcholové sportovce a týmy na celém světě, s pomocí svých vyspělých nutričních produktů jim pomáhá dosáhnout optimální výkonnosti.

Herbalife sponzoruje některé z proslavených evropských týmů, které používají výrobky a s hrdostí nosí značku na svém sportovním vybavení. V České republice je Herbalife oficiálním nutričním sponzorem hokejového klubu HC Plzeň.

Herbalife sponzoruje i samotné sportovce, podporuje je v jejich úsilí dosahovat vynikajících výsledků ve svém sportu. Tito sportovci se na výrobky Herbalife spoléhají každý den. Mezi sponzorované patří mimo jiné vrcholový fotbalista a výherce Zlatého míče ve FIFA Světovém poháru Cristiano Ronaldo.

Zásady optimální, vyvážené výživy a pravidelná fyzická aktivita představují základ filozofie Herbalife. Herbalife je hrdý na to, že podporuje špičkové světové týmy a sportovce a pomáhá jim v jejich cestě za dosažením stanovených cílů.

Více informací o sportovním sponzoringu Herbalife najdete na www.herbalifesports.comcs-CZ | 15.11.2018 3:05:35 | NAMP2HLASPX01